Morbærstien 5 og 2 andre boliger er kommet til salg denne uge i Rønne - se boligerne her.

dato

3 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Rønne. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.

I Rønne er der netop kommet to nye villaer på markedet. Først har vi Morbærstien 5, som tilbyder 109 kvadratmeter boligareal fordelt på 5 rum. Denne villa har en grundstørrelse på 456 m² og er udbudt til en pris på 1.850.000 kr.

En anden mulighed er Stationsvej 10 i Nyker, der byder på mere plads med sine 135 kvadratmeter også fordelt på 5 rum. Villaen ligger på en større grund på 765 m² og er prissat til 1.695.000 kr., hvilket kan være attraktivt for købere, der søger mere plads.

Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.

Data er automatisk hentet fra eksterne kilder, herunder Boliga.
Kilde: Boliga